تغيرات سريع

سلام.....

دایره لغاتم داره روز به روز افزایش پیدا می کنه و من از این موضوع ذوق زده هستم.

کم کم میتونم حرف بزنم.

می تونم احساساتم را بگم. ( اهام آب دوست: رهام آب دوست داره..... اهام مامانی دوست٬ نازی نازی: رهام مامانی را دوست داره...)

می تونم مخالفت کنم و یا سلیقه ام را بیان کنم. ( موقع لباس پوشیدن٬ موقع اسباب بازی خریدن٬ موقع خوراکی خریدن: این نه! این.)

می تونم بگم کدوم اسباب بازی را می خوام و کدوم را نمی خوام. می تونم کتاب بخونم ( البته از روی عکسهاش... مثلا نینی خواب. نینی اووف. نینی بازی... نینی قاقا و ....)

خوب فرق بزرگ و هیجانی دیگه من تو این چند وقت تقویت قدرت خیال پردازیم بوده.....

مثلا وقتی با موبایل حرف می زنم و کسی پشت خط نیست٬ گاهی چنان جدی می شم که بابایی مجبور می شه گوشی را بگیره و مطمئن بشه کسی پشت خط نیست.

یا اینکه

وقتی می خوام نی نای کنم٬ می رم ضبط ماشین اسباب بازی را روشن می کنم و بعد مامانی را مجبور می کنم با من نی نای کنه و وقتی می گه آخه با کدوم آهنگ می گم: نه! مانی (ماشین) نی نای.

و وقتی مامانی می گه از این آهنگ خوشم نمی یاد می رم آهنگ را عوض می کنم یا وقتی می گه صداش کمه می رم صدای اهنگ خیالی را زیاد می کنم. بعد هم که خسته می شم از نی نای کردن ضبط را خاموش می کنم.

این هم از آخرین گزارشات...

فعلا بابای..

/ 7 نظر / 5 بازدید
مامان پرهام

سلام رهام جون تو هم اها نی نای هستی پس بیا خانه ما و با پرهام باهم نی نای کنید

آنا

مثل اينکه مامان و بابای تو سزشون از من هم شلوغ تره

رونيکا

سلام خوبي؟ امروز تولد نازلي (مرغ دريايي)‌هست يه تولد مجازي كوچيك براش گرفتم خوشحال ميشم شما هم در شادي ما شريك باشيد منتظر كامنتتون هستم اينم كارت دعوتتون: http://i16.tinypic.com/72unsba.jpg